AA/ABACA/ABACA PRESS/PROFIMEDIA Aa/abaca/abaca Press/profimedia
BRZA REAKCIJA

Portugalac je postigao još jedan sjajan pogodak za Al-Nassr
Piše: SNObjavljeno: 01. svibanj 2024. 21:08

Cristiano Ronaldo nastavlja svoju sjajnu formu u Saudijskoj Arabiji. U utakmici saudijskog Kupa između njegovog Al-Nassra i momčadi Al-Khaleeja Portugalac je postigao vodeći pogodak u 17. minuti utakmice.

Bio je to fantastičan pogodak Ronalda, dočekao je pogrešku gostujućeg vratara i brzom reakcijom iz poluokreta poentirao za vodstvo svoje momčadi.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Al-Nassr je ubrzo i povećao svoju prednost. Dvadeset minuta kasnije strijelac je bio Sadio Mane, koji je zabio iz kaznenog udarca. Najstroža kazna stigla je nakon djelovanja Marcela Brozovića u protivničkom šesanestercu, on je udarcem pogodio u ruku igrača suparničke momčadi.

Ronaldo je ponovno bio strijelac u 57. minuti, ovoga puta našao se na kraju lijepe akcije i neometano s par metara spremio loptu u mrežu. Fwaz Altryes smanjio je prednost domaćina u 82. minuti na 3:1.

Al-Nassr će u finalu Kupa odmjeriti snage s Al-Hilalom, koji je u drugom polufinalu savladao Al-Ittihad s 2:1.

01. svibanj 2024 21:57