IMPRESIVNA BROJKA

HRT: Više od milijun i pol ljudi pratilo je utakmicu Hrvatske i Italije

Utakmica između Hrvatske i Italije imala je više od 100 tisuća pregleda na HRT-ovoj aplikaciji HRTi

Hrvatski navijači na stadionu u Leipzigu

Ronny HARTMANN/AFP

Posljednju minutu utakmice Europskog nogometnog prvenstva između Hrvatske i Italije koja se u ponedjeljak odigrala u Leipzigu na Drugom je programu Hrvatske televizije gledalo je 1.417.259 ljudi, javlja HRT.

Utakmica između Hrvatske i Italije imala je više od 100 tisuća pregleda na HRT-ovoj aplikaciji HRTi. Utakmica između Španjolske i Albanija koja se igrala u isto vrijeme imala je preko 30 tisuća pregleda na aplikaciji HRTi.

Radijska web slušaonica Drugog programa Hrvatskoga radija zabilježila je gotovo 18 tisuća posjeta.

Video snimke i reakcije koje je HRT objavio na društvenim mrežama zabilježili su više od 2,5 milijuna pregleda.

Utakmica između Hrvatske i Italije završila je 1:1. Hrvatska je povela golom Luke Modrića u 55. minuti, a Italija je izjednačila u 98. minuti. Gol za Talijane postigao je Mattia Zaccagni.

25. lipanj 2024 16:23