Kandidatkinja za predsjednicu RH, Marija Selak Raspudić, korisnicima na Redditu predložila je da joj postave bilo koje pitanje. I oni su to rado učinili, piše Slobodna Dalmacija.
Marija je u braku s političarem Ninom Raspudićem, koji je prije nje, naime, bio u braku s redateljicom i scenaristicom Kristinom Kumrić.
"Kako Nino hendla odgajanje djece iz dva različita braka? U kakvim si odnosima s njegovom bivšom ženom?", zanimalo je jednog korisnika, a Marija mu je odgovorila na drugi dio pitanja.
"Dobrim", bilo je sve što je napisala.
"Koji je tvoj guilty pleasure? Jel‘ pogledaš nekad ‘Ljubav je na selu‘, razbacaš se na ‘Da znaš‘ od Vesne Pisarovi...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....