JUTARNJI DOZNAJE

Zoran Mamić otputovao u Dubai!

Istina je. Međutim u tome ništa sporno, on je slobodan čovjek i namjerava se vratiti za tjedan dana - rekao je Mamićev odvjetnik
Zoran Mamić
 Cropix, Profimedia

Nakon što je prije četiri dana jednodnevnim odlaskom u BiH izazvao pravu konsternaciju i u javnosti, ali i državnim institucijama, Zoran Mamić, bivši trener Dinama i brata Zdravka Mamića, pravomoćno osuđen na četiri godine i osam mjeseci zatvora, danas je otputovao u - Dubai.

- Istina je. Međutim u tome ništa sporno, on je slobodan čovjek i namjerava se vratiti za tjedan dana. Ima povratnu kartu, mislim za idući petak - rekao nam je u telefonskom razgovoru Mamićev odvjetnik Mijo Golub, rekavši kako je Mamić u Dubaiju, gdje je više godina radio kao trener, ima određenih poslova koje želi završiti prije nego, možebitno bude pozvan na odsluženje kazne zatvora.

Mamić je navodno jutros automobilom otputovao do Beča, te je u poslijepodnevnim satima imao rezerviran let za Dubai.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?

Komentari (0)

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
26. ožujak 2025 08:08