GLYN KIRK Afp
TOTALNA DOMINACIJA

Arsenal je tako došao do 24. pobjede u ovoj sezoni Premiershipa te privremeno zasjeo na vrh ljestvice
Piše: SNObjavljeno: 23. travanj 2024. 22:53

Nogometaši Arsenala razbili su Chelsea u londonskom derbiju rezultatom 5:0 i osramotili ih na Emiratesu. Dvostruki strijelci za Topnike bili je Kai Havertz u 57. i 65. minuti te Ben White u 52. i 70., a mrežu srpskog vratara Petrovića zatresao je i Leandro Trossard u četvrtoj minuti.

Arsenal je tako došao do 24. pobjede u ovoj sezoni Premiershipa te privremeno zasjeo na vrh ljestvice sa 77 bodova, tri više od Liverpoola koji ima utakmicu manje. S druge strane, osramoćeni Chelsea ostao je na devetom mjestu ljestvice s 47 bodova te su pretrpjeli težak poraz i udarac za europske ambicije.

POGODAK ZA 1:0 POGLEDAJTE OVDJE

POGODAK ZA 2:0 POGLEDAJTE OVDJE

POGODAK ZA 3:0 POGLEDAJTE OVDJE

POGODAK ZA 4:0 POGLEDAJTE OVDJE

POGODAK ZA 5:0 POGLEDAJTE OVDJE

Idući susret Arsenal će igrati protiv najvećeg rivala, Tottenhama u nedjelju u 15 sati, dok Chelsea dan ranije ide na novo teško gostovanje kod Aston Ville.

23. travanj 2024 22:55