Tottenham je bio bolji od West Hama i slavio s 3:1

IAN KINGTON Afp
OSTALI U IGRI

Tottenham deklasirao West Ham i ulovio priključak za Ligu prvaka, Nikola Vlašić igrao samo šest minuta

U susretu 30. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham je pobijedio West Ham s 3:1
Piše: HinaObjavljeno: 20. ožujak 2022. 20:31

U susretu 30. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham je pobijedio West Ham sa 3:1, a za goste je posljednjih šest minuta zaigrao hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

Tottenham je ovom pobjedom skočio na peto mjesto preskočivši West Ham i Manchester United te tako ostao u igri za plasman koji vodi u Ligu prvaka.

Domaćin je poveo u devetoj minuti autogolom Kurta Zoume, a na 2:0 je povisio Son Heung-Min u 24. minuti.

Said Benrahma je u 35. minuti vratio "čekićare" u život. No, korejski reprezentativac Son je u 88. minuti razriješio sve dvojbe oko pitanja pobjednika zabivši svoj drugi gol na utakmici za konačnih 3:1. Za goste je od 84. minute zaigrao Nikola Vlašić.

U prvom nedjeljnom susretu Leicester City je pobijedio Brentford sa 2:1.

Timoty Castagne u 20. i James Maddison u 33. minuti zabili su za domaći sastav, dok je Yoane Wissa u 85. pogodio za Brentford.

Na ljestvici vodi Manchester City sa 70 bodova, Liverpool ima bod manje, dok Chelsea na trećem mjestu ima 59 bodova.

Slijede Arsenal (54), Tottenham (51), manchester United (50)...

05. svibanj 2024 07:03